Mapa niedostępna

Data/Czas
Date(s) - 24/11/2018 - 25/11/2018
16:00 - 13:00

Kategorie


Zapraszamy Braci i Siostry w Jezusie Chrystusie na dwu-dniową konferencję w dniach 24-25 listopada 2018r.
Prowadzący: Brat w Chrystusie – Mirosław Kulec.
Tematem konferencji będzie … i tu niespodzianka …

Kim jest Mirosław Kulec ?

Mirosław Kulec
Jest ewangelistą, był pastorem Zboru Braterskiego w Hradku (Gródku) nad Olzą.
Poprzednio jako Pastor prowadził zbór Kościoła Zielonoświątkowego w Chełmie.
Kazania Brata Mirka są poruszające, przeszywają najbardziej stwardniałe serca.
Często radykalne i ostre, ale pełne miłości, zrozumienia i Bożego natchnienia.

Tak wypowiada się o Nim zaraz po swoim nawróceniu, na swoim „blogu nawróconego człowieka” –  Brat w Jezusie – Kacper Potocki (- źródło: http://kacperpotocki.pl/?page_id=19), .

” Poznałem Mirka, kiedy zaraz po moim nawróceniu miałem okazję słyszeć świadectwo zamieszczone na stronie odwyk.com – to było niesamowite przeżycie.
Nie rozumiałem wszystkiego, był we mnie też pewnego rodzaju bunt przeciw pewnym, tam zawartym stwierdzeniom, ale teraz wiem, że nie byłem jeszcze gotowy na to słowo.”

Co sam Brat Mirosław mówi o sobie:
Byłem człowiekiem, który całkowicie nie miał nic wspólnego z Bogiem, Bóg był mi obcy. Znałem Go tylko tradycyjnie. Chodziłem do kościoła na mszę katolicką. Często w niedzielę mama z tatą zmuszali mnie, żebym szedł do kościoła. Nauczyłem się więc chytrze: rano wstawałem, szedłem pomodlić się i mówiłem do kolegów: „Ja już mam to z głowy, nie muszę dziś iść na mszę”. Mogłem spokojnie siedzieć i oglądać telewizję. Takie były moje myśli. Nigdy nie byłem świadomy tego, że Bóg widzi postawę mojego serca. Nigdy mnie to nie obchodziło. Po prostu uważałem, że zrobiłem swoje i Pan Bóg powinien być ze mnie zadowolony. Potem nawróciłem się i kiedy przestałem pić i palić, kiedy przestałem przeklinać i mówić brzydkie słowa, wydawało mi się, że jestem bardzo święty. Dzisiaj, po latach wiary, im więcej czasu spędzam przed Panem, tym bardziej widzę, jak człowiek wiele potrzebuje łaski Bożej.

Jeśli chcecie poznać Brata Mirka – zapraszamy do nas na dwudniową konferencję, którą Brat Mierk będzie prowadził. Przygotujmy nasze serca i uszy do słuchania.
Zapraszamy
KZ Koszalin